SACADA     Studio Tańca i Dekoracji Ślubnych

LICZBA ODSŁON : monitoring pozycji
Zamów pełny pakiet dekoracji (dekoracja sali,kościoła,samochodu,posesji Młodej Pary lub zamiennie usługi fotobudki),a dostaniesz wybrany przez siebie bukiet ślubny i przypinkę gratis!
Zamów fotobudkę,a trzecią godzinę otrzymasz z rabatem ...
Dekoracja sali już od 400 zł ... Zadzwoń i zapytaj ... Zapraszamy .

Rękodzieło - pozostałe dekoracje

Rękodzieło to produkty, które są tworzone z sercem i niezwykłą dokładnością, wyjątkowe i unikalne. Nie można zrobić dwóch identycznych przedmiotów. Charakteryzują się wysoką jakością, wynikającą z poświęcenia na wykonanie jednego dzieła większej ilości czasu, często nawet kilku dni lub tygodni.
Rękodzieło tworzą osoby obdarzone niezwykłym talentem, ogromną pasją oraz poczuciem estetyki.
Idąc za swoim wewnętrznym głosem, potrafią zrobić coś pięknego i oryginalnego.
Rękodzieło to nie produkowane masowo w fabryce przedmioty, lecz wykonane ręcznie, niepowtarzalne wyroby z naszych rodzimych podwórek i okolic.
Praca nad rękodziełem jest przyjemnością a niejednokrotnie sposobem na życie, pozwalającym realizować własne zainteresowania i marzenia.
Ogromną satysfakcję daje wykonawcy nie tylko sam proces twórczy, ale przede wszystkim uznanie, uśmiech i zadowolenie nabywców.
Posiadając przedmiot wykonany ręcznie mamy rzecz wartościową, która pozytywnie wpływa na atmosferę najbliższego otoczenia.
Ręcznie wykonane przedmioty są jedynym sposobem, by mieć naprawdę własny, indywidualny styl, którym można wyrazić siebie.
Rękodzieło to doskonały pomysł na oryginalny upominek oraz pamiątkę z pobytu w danym regionie.
Kupując rękodzieło można mieć pewność, że za gwarancję oryginalności wcale nie trzeba wiele zapłacić. 

Komunia

Wielkanoc

Boże Narodzenie

Kreator stron - łatwe tworzenie stron WWW